Řídítka SYNCROS IC-R100-SL, 400 mm
Model : 423436
Klíčové vlastnosti
- Vnitřně vedená kabeláž
- Geometrie beranů s flarem
- Aero & komfortní zóna
- Řídítka navržená na nový Addict RC
1. Barva : black matt
Specifikace
Použití
Silniční -
Materiál
Karbon UD, superlehké vrstvení -
Geometrie
Kompaktní tvarování 75mm/125mm Reach/Drop/, 6° Flare -
Úhel
-11°
Průměr objímky
iC (integrovaný kokpit) -
Průměr krku
1 1/16" -
Délka
90 mm, 100 mm, 110 mm, 120 mm, 130 mm -
Hmotnost
275 g (400x110mm) -