Řídítka SYNCROS IC-R100-SL, 400 mm
Model : 423436
Klíčové vlastnosti
  • Vnitřně vedená kabeláž
  • Geometrie beranů s flarem
  • Aero & komfortní zóna
  • Řídítka navržená na nový Addict RC
1. Barva : black matt
Vyhledat prodejce
Specifikace
  • Použití
    Silniční
  • Materiál
    Karbon UD, superlehké vrstvení
  • Geometrie
    Kompaktní tvarování 75mm/125mm Reach/Drop/, 6° Flare
  • Úhel
    -11°
  • Průměr objímky
    iC (integrovaný kokpit)
  • Průměr krku
    1 1/16"
  • Délka
    90 mm, 100 mm, 110 mm, 120 mm, 130 mm
  • Hmotnost
    275 g (400x110mm)